Екстренера збірної України звільнили за поразку від футбольного "карлика"

Колишнього асистента головного тренера збірної України Семена Альтмана звільнили з національної команди Молдови після ганебної поразки від збірної Андорри

Про це повідомляє Sport.ua.

Семен Альтман був головним тренером збірної Молдови з липня 2019 року. Він керував командою в чотирьох матчах, які збірна Молдови програла із загальним рахунком 0:12 та зазнала поразок від Ісландії (0:3), Туреччини (0:4), Андорри (0:1) та Албанії (0:4).

У відборі Євро-2020 Молдова посідає у своїй групі останнє місце та має лише 3 очки. У матчі з Молдовою збірна Андорри здобула свою першу перемогу у відбіркових матчах та перервала серію із 56 поспіль поразок.

Новим тренером збірної Молдови стане турецький фахівець Енгін Фірат.

Семен Альтман був асистентом Олега Блохіна на чемпіонаті світу-2006, де збірна України досягла свого найбільшого успіху в історії та дійшла до чвертьфіналу.

Також Альтаман тренував російські "Динамо" з Москви та "Луч-Енергію", молдовський "Зімбру", донецький "Металург", "Чорноморець", "Іллічівець" та "Таврію".