live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В уряді планують закрити та продати частину державних шахт


фото: mind.ua
Міністерство енергетики та захисту довкілля у новому документі представить своє бачення реструктуризації вугільної галузі, яке включатиме часткове закриття та приватизацію державних шахт

Про це на пресконференції розповіла заступник керівника офісу Президента України Юлія Ковалів, передає видання "Українська енергетика".

"Щодо державних шахт - Міненергодовкілля буде розробляти комплексний план реструктуризації вугільної галузі, який буде включати закриття непрацюючих шахт, реструктуризацію тих шахт, які цього потребують, і, можливо, часткову приватизацію", - сказала Ковалів.

Раніше у Міненерегодовкіллі заявили, що з державних вугільних шахт перспективи розвитку мають 10 шахт, а більше 20 шахт - збиткові.

У 2019 році уряд планував направити на підтримку державних вугільних шахт 2,3 млрд грн, а в 2020 році - збільшити фінансування до 2,947 млрд грн.

Кошти мають спрямувати на модернізацію та технічне переоснащення державних шахт. Також програма враховує збитковість державної галузі, тому частину коштів направлять на компенсацію різниці між собівартістю та ціною реалізації вугілля, на закриття та ліквідацію безперспективних шахт та гірничо-рятувальні заходи.

 

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати