live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Путін, корупція, а тепер – і ми самі: Сенцов назвав головні проблеми України


фото: rfe
Український режисер, звільнений політв'язень Кремля назвав проблему, яка з'явилась в Україні за час його перебування в колонії в РФ

Про це Олег Сенцов сказав, виступаючи на форумі єдності щодо діалогу між суспільством та владою, передає Еспресо.TV.

"Дві проблеми, які знають усі: зовнішня – Путін і агресія, і внутрішня – корупція. Є й інші, вони найголовніші. Я про них знав, перебуваючи там. Але лише повернувшись сюди, півтора місяці знаходячись серед українців, вдома, я побачив і третю проблему – це ми самі", - заявив Сенцов.

Він розповів, що перебуваючи в Польщі, мав можливість поспілкуватись з різними людьми. Так, емігрант з України запитав його, чи побачив Олег через 5 років ті стосунки між людьми, які були на майдані. Сенцов відповів: "Ні".

"Я цього вже не бачу. Я добре пам'ятаю, як було тією зимою, коли ми спілкувались одне з одним ввічливо, коректно і чесно. Я пам'ятаю те світло і тепло, яке було між людьми. Це допомагало мені 5 років. Я знав, заради чого ризикував, і заради чого сиджу. Це мені допомагало. Приїхавши і побачивши, що відбувається в нашому суспільстві, я виявив, що ми все це втратили. Революція гідності перетворилась на контрреволюцію ненависті. Як би гірко це не звучало. Ми агресивні, розрізнені, нетерпимі до іншої думки близьких людей", - поділився зауваженнями колишній політв'язнь.

 

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати