"ФОП Повія Аліна" та "Затишний бордельчик": соцмережі дали оцінку листуванню "слуги" Яременка


фото: prm.ua
30 жовтня у соцмережах з'явилось листування народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка під час засідання Верховної Ради з, начебто, повією

Зокрема, Яременко отримав повідомлення, в якому наступне:

"Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика й орал. Анальний табу. Година - $100, 2 години - $150. На ніч не залишаюся. Побажання можна", - пише "Аліна".

Після оприлюднення листування у соцмережах нардеп заявив у Facebook наступне:

"Про провокації. Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли "журналісти" підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане "листування". Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає. Далі буде".

Свою критику з цього приводу та жарти користувачі публікували у Facebook.

Артистка й у минулому народна депутатка від "Батьківщини" Анастасія Приходько зазначила наступне:

"Отримали перший кеш і побігли, замовляти повій, знімати моделей... Ось і всі цінності! Це не Зе команда чи слуги народу. Це Зе п*д*ц"

Олексій Голубицький з цього приводу опублікував фотожаб, де за основу взята сцена з фільму "Діамантова рука": "Нічого не вийде! Слуга народу! Обліко морале!"

Письменник Андрій Кокотюха зазначив, що для національних інтересів держави Україна такі контакти Яременка значно безпечніші, "ніж його наміри узгоджувати щось із Росією".

Очільник штабу партії "5.10" Юрій Коновальчук пригадав, що Яременко був політтехнологом "двох невдалих проєктів Коломойського": "З технологами, які не можуть відмазатись від провалу з повіями, не можна побудувати перспективну виборчу компанію".

Журналіст Віктор Трегубов зіронізував: "Як добре, що саме такі чесні та кмітливі складають становий хребет нашого парламентаризму, а в минулому - дипломатії!".

Журналістка Інга Мезеря пожартувала, чи чекати законопроєкт щодо легалізації проституції, "аби ФОП "Повія Аліна Інтертеймент" заплатила податки з $100 і видала електронний чек?"

Головний редактор порталу "Цензор.Нет" Юрій Бутусов висловив сподівання, що депутат пройде поліграф НАБУ разом з панянкою, з якої разом вони вирішили "пожартувати", "і цей стрім поб'є всі рекорди".

Тетяна Ніколаєнко опублікувала у себе на сторінці цю новину і підписала "Рубрика Наш затишний адський бордельчик".

 

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати