live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США втретє від початку року знизили базову ставку: щоб уникнути кризи


фото: reviewjournal
Федеральна резервна система США знизила базову ставку на 0,25% - з 1,75% до 1,5%

Про це йдеться в заяві регулятора.

До цього Федрезерв знизив ставку в липні і вересні, обидва рази по 25 базисних пункти.

Рішення про майбутній рух ставки будуть прийматися виходячи з рівня зайнятості та інфляції, а також діючої та очікуваної економічної ситуації, йдеться в повідомленні.

Комітет з відкритих ринків ФРС змінив формулювання своєї заяви, відмовившись від обіцянки "діяти належним чином для підтримки зростання" і додавши обіцянку стежити за даними по мірі того, як воно буде "оцінювати доцільну траєкторію цільового діапазону ставки федерального фінансування".

"Ми вважаємо, що монетарна політика знаходиться на хорошому рівні. Ми очікуємо, що поточний стан політики, швидше за все, залишиться доречним до тих пір, поки інформація про економіку, що надходить, буде в цілому відповідати нашим прогнозам", - сказав на прес-конференції після рішення голова ФРС Джером Пауелл.

Як і у вересневій заяві, ФРС послалася на наслідки глобальних подій, приймаючи рішення знизити цільовий діапазон ключової ставки до 1,5-1,75%.

На прес-конференції Пауелл також зазначив, що ризики, пов'язані з торговою напруженістю і Brexit, демонструють ознаки послаблення.

 

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати