"Голос”, “Батьківщина” і “ЄС” закликали звільнити Яременка з посади голови комітету Ради

Богдан Яременко
фото: fb
Фракції "Голос", "Батьківщина" і "Європейська солідарність" закликали звільнити депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка з посади глави комітету з питань міжнародних зв’язків Верховної Ради

Про це сказав під час виступу з трибуни депутат від "Голосу" Сергій Рахманін, передає Еспресо.TV.

"Авторитету Верховної Ради, як вищому представницького колегіального органу,  завдано серйозної шкоди. З нашої точки зору, поведінка нашого колеги Богдана Яременка, зокрема його вчорашній виступ, який з нашої точки зору, містив елементи образи на адресу цілого законодавчого органу і заяви, які можна трактувати як погрози журналістам, є неприйнятними і недопустимими" -  сказав Рахманін.  

Спільна точка зору трьох фракцій - поставити питання про доцільність перебування пана Яременка на посаді глави комітету з питань міжнародних зв’язків.

  • 30 жовтня у соцмережах з'явилось листування народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка під час засідання Верховної Ради з, начебто, повією.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія бачить три варіанти вирішення скандалу навколо депутата Богдана Яременка, і рішення прийме фракція.
  • Видання "Букви" має інформацію про спроби різних осіб з'ясувати прізвище фотокореспондента видання, який зафіксував скандальну переписку нардепа від "Слуги народу" Богдана Яременка.

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

8 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати