live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Вони вже хочуть $": Нардеп Радуцький у листуванні з пранкером розповів про доларові доплати "слугам народу"


фото: pravda.com.ua
Народний депутат від партії "Слуга народу" Михайло Радуцький підтвердив факт існування листування про доплати в конвертах для депутатів владної фракції

Про це він сказав "Прямому".

Так, у телеграм-каналі "Джокер", який веде невідомий пранкер, оприлюднили скріншоти листування.

"17 вересня з Михайлом Радуцьким обговорювали, що потрібно платити депутатам зарплати в конвертах. А вже сьогодні у нас є докази, що депутати "Слуги Народу" отримують гроші в конвертах", - написав "Джокер".

У листуванні Радуцький розмірковував, що "білої" зарплати у розмірі $4 тис. (це близько 100 тис. грн) для депутатів було б достатньо. Крім того, Радуцький підтвердив, що деякі депутати вже отримують гроші у конвертах.

За словами Михайла Радуцького, йому почали надходити повідомлення з номера, який був записаний в його телефоні як "хз". Він пояснює: подумав, що, очевидно, це якась знайома людина, і почав підтримувати з нею листування.

– У мене цей номер десь був в пам’яті. Підписаний "хз".

– Тобто ви обговорювали зарплату депутатів з незнайомою людиною?

– Не я обговорював, шановна… Де ви бачили, що це я обговорював? Всі запитання про зарплату йдуть не від мене. Але я не відмовляюсь, така розмова дійсно була.

– Коли ви з ним переписувалися, ви знали, хто це?

– В мене в пам’яті був цей телефон. Я не знав, хто це. Ви бачите, як він у мене позначений?

– І з цим "хз" ви вели листування?

– Так! Але він зі мною вів.

– А ви відповідали?

– Так.

– І ви не знали, хто це?

– Дивіться, телефон у мене був в пам’яті. В цій країні мене знає дуже багато людей. Я не можу не відповісти людині. Тому якщо в мене в пам’яті є телефон…

– То ви підтримуєте розмову?

– Так! Ви правильно все сказали.

– Ще раз: вам написала людина, яка колись, можливо, з вами спілкувалася, у вас цей номер був в пам’яті, підписаний "хз", ця людина вам написала…

– Я вирішив, що це десь, можливо, мій товариш, може, знайомий. Розуміючи, що йде атака на фракцію, мені навіть стало цікаво. Він пише: "йдемо каву пити". Ну як людині сказати "не підемо". Підемо!

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати