live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У “Русі опору капітуляції” озвучили ключові тези мирного плану для Донбасу


фото: lb.ua
“Українська доктрина безпеки та миру” містить п`ять ключових моментів, що стосуються мирного врегулювання та стратегічних напрямків забезпечення безпеки в Україні.

Про це повідомив екс-очільник МЗС України Володимир Огризко на брифінгу Стратегічної ради "Руху Опору Капітуляції", передає Еспресо.TV.

Мова йде про політичні оцінки, які підводять до підсумку, що зобов`язання згідно з Мінськими домовленостями є нікчемними, бо були укладені під тиском і РФ навіть цього не виконує, зазначив Володимир Огризко.

Крім того, у документі говориться, що не може бути жодних преференцій до тих чи інших областей України, додає екс-глава МЗС.

“У нас відбувається реформа децентралізації і вона проходить успішно, а отже всі частини української унітарної держави мають однакові можливості і це буде стосуватись і звільнених Донбасу та Криму”, - зазначив він на брифінгу.

“Українська доктрина безпеки та миру” також містить блок, що стосується обміну військовополоненими і повного беззастережного відведення усіх збройних сил РФ протягом трьох місяців з окупованих частин Донбасу.

“Йдеться й про те, що ОБСЄ у цьому контексті має відіграти ту роль, яку вона нарешті повинна відіграти і фіксувати ті речі, які насправді відбуваються”, - додав Огризко.

  • Нагадаємо, що "Рух опору капітуляції" представив альтернативу "формулі Штайнмаєра" наприкінці жовтня. Це доктрина, що є своєрідною дорожньою картою вирішення проблем в безпеці України. Документ написали авторитетні українські дипломати.

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати