"Динамо" не змогло переграти "Копенгаген" у матчі Ліги Європи

У матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи київське "Динамо" зіграло внічию з данським "Копенгагеном", рахунок зустрічі 1:1

Вже на 4-й хвилині зустрічі "Копенгаген" забив швидкий гол, центральний півзахисник Янс Стаге замкнув точний навіс з лівого флангу атаки і пробив ворота Георгія Бущана.

А от кияни свій момент не реалізували. На 15-й хвилині арбітр матчу поставив пенальті у ворота "Копенгагена", відповідальність пробити на себе взяв Віктор Циганков, вінгер киян пробив у лівий кут, куди й стрибнув данський голкіпер.

Після перерви футболісти "Динамо" зробили певні висновки, що і було помітно по їхній грі, то ж гол назрівав. На 70-й хвилині Беньямін Вербіч переправив м'яч у сітку воріт, після передачі Віктора Циганкова.

Після 4-х матчів у активі киян 6 очок і перше місце у групі В.