"Копенгаген" - "Динамо": Циганков не реалізував пенальті

У першому таймі матчу Ліги Європи між київським "Динамо" і данським "Копенгагеном" український вінгер Віктор Циганков не реалізував пенальті у ворота суперника

У матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи данський "Копенгаген" приймає київське "Динамо". Після першого тайму рахунок зустрічі на користь господарів 1:0.

Вже на 4-й хвилині зустрічі "Копенгаген" забив швидкий гол, центральний півзахисник Янс Стаге замкнув точний навіс з лівого флангу атаки і пробив ворота Георгія Бущана.

А от кияни свій момент не реалізували. На 15-й хвилині арбітр матчу поставив пенальті у ворота "Копенгагена", відповідальність пробити на себе взяв Віктор Циганков, вінгер киян пробив у лівий кут, куди й стрибнув данський голкіпер.