live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"У Верховній Раді демократія, але - поки що": Зеленський пообіцяв "серйозні висновки" по нардепам до кінця року

Президент України Володимир Зеленський анонсував "серйозні висновки" до кінця 2019 року щодо роботи нардепів "Слуги народу"

Про це Зеленський заявив у відеорозповіді, оприлюдненій президентською прес-службою.

"Ми дуже уважно і я особисто слідкуємо за статистикою. Не тільки якісь ганебні смски, є ганебні чутки, але зараз дуже радий, що поки що це тільки чутки, і є мінуси з приводу статистики голосувань того чи іншого депутата, але ми за всім цим слідкуємо і серйозні висновки будуть зроблені до кінця цього року. Тобто кожен депутат повинен розуміти, що він повинен голосувати за закони, які потрібні суспільству", - сказав Зеленський.

Президент також розповів про недоліки у фракції та внутрішньофракційну домовленість щодо голосувань.

"Є деякі помилки, деякі аморальні вчинки, є деякі депутати, які не хочуть голосувати за ті чи інші закони, хоча ми домовлялися, що коли обговорюються законопроекти на засіданнях, на фракціях, в комітетах - там будь ласка сперечання, але не виносьте їх на засідання Верховної Ради. У нас є така домовленість, вона чесна: якщо 70% партії "за" той чи інший законопроект напередодні голосування, то ми всі голосуємо", - розповів Зеленський.

  • Нагадаємо, під час розповіді з-за керма Tesla Зеленський пожалівся на тяжку роботу, сказавши, що вечорами "з людини перетворюється на організм".

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати