live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві створили мурал "Маленький громадянин" із Кримом і українським хлопчиком


фото: ukrinform
У Києві на вулиці Ярославській відкрили мурал "Маленький громадянин", присвячений кампанії #IBelong від Агентства ООН у справах біженців

Про це повідомляє Укрінформ.

"На цьому муралі зображена дитина, яка хоче мати національність, хоче мати громадянство", - сказав представник ООН в Україні Пабло Матеу під час відкриття муралу.

Мурал розташований на стіні будинку по вулиці Ярославська, 11. На ньому зображена дитина, яка тримає у руках намальований паспорт з написом "Я громадянин". За дитинною -  краєвид з Ластівчиним гніздом у Криму.

Відкриття муралу присвячено п'ятиріччю кампанії #IBelong від Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), метою якої є подолання безгромадянства.

"Зараз складна ситуація в Україні - з Кримом, зі сходом. Мене дуже вразило - десь 2 роки тому я у Facebook побачила публікацію, де маленький хлопчик з Криму намалював собі український паспорт. Навіть дитина вже намагається себе ідентифікувати. Коли цього року я побачила творчу ідею зробити такий мурал, висвітлити проблему безгромадянства, я вирішила не робити сумних заплаканих очей дітей, а хотіла щось оптимістичне, - що людина мріє стати громадянином, і її мрії можуть вилитися в життя", - розповіла художниця Катерина Рудакова, яка створила мурал.

 

 

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати