live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вахтові фургони на базі КрАЗ-63221 високої прохідності - для нафтовиків

Вахтові автобуси K-AB10 на базі автомобільного шасі підвищеної прохідності КрАЗ-63221 виготовлені "АвтоКрАЗом" у співпраці з ТОВ "Завод спеціального обладнання" (м. Іркліїв)

Технічні вимоги від замовника продукції виконані у повному обсязі: КрАЗ-63221 колісної формули 6х6, призначений для перевезення людей дорогами всіх категорій та бездоріжжям; рама високої міцності; габаритні розміри та маса вахтовки дозволяють проїзд дорогами загального користування без отримання спеціальних дозволів; двигун 375 к. с., дизельний із турбонаддувом, екологічні норми - Євро-5, додатковий пристрій для запуску двигуна при мінусових температурах навколишнього середовища - передпусковий підігрівач рідини двигуна Webasto; пасажиромісткість кабіни (з місцем водія) - 3 чол.

Тип кузова фургона: ізотермічний, теплоізольований, для експлуатації при температурі навколишнього середовища від -40 до +40 градусів включно; його конструктивне виконання забезпечує відсутність деформацій, пошкоджень і руйнувань кузова фургона під час руху автомобіля бездоріжжям та пересіченою місцевістю, у польових умовах магістральних нафтопроводів.

Конструкція корпусу, зовнішня та внутрішня обшивка забезпечують міцність, вологостійкість, шумо- та термоізоляцію. Є вбудовані меблі, зокрема травмобезпечні регульовані м’які сидіння, два спальних місця, опалення електричне та автономне дизельне, освітлення - комбіноване, вентиляція - природна та примусова, згідно з чинними нормами, переговорний пристрій між кабіною і кузовом.

У вахтових автобусах на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221 створено всі необхідні умови для безпечної, зручної та комфортної роботи нафтовиків в умовах віддаленої місцевості.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати