Xerox хоче придбати HP за $33 млрд - Reuters


фото: reuters
Американський виробник принтерів Xerox Holdings Corp розраховує придбати виробника персональних комп’ютерів HP Inc за $33 млрд

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на власні джерела на ринку.

HP підтвердила отримання пропозиції, але відмовилася розкрити його ціну. Компанії періодично розглядають можливість об'єднання, і HP вивчить останню пропозицію Xerox “з урахуванням найкращих інтересів всіх наших акціонерів”, повідомили в HP.

Угода передбачає розрахунки грошима і акціями, повідомили джерела. Для фінансування грошової частини угоди Xerox домовилася про надання коштів з Citigroup Inc, додали джерела. Крім того, 4 листопада Xerox повідомила, що продасть 25% акцій у Fuji Xerox, спільному підприємстві з Fujifilm Holdings, за $2,3 млрд після того, як вона відмовилася від злиття з японським партнером.

За словами одного з джерел, Xerox вважає, що зможе досягти синергії в розмірі не менше $2 млрд на рік за рахунок створення нового гіганта в сфері офісних технологій.

Ринкова вартість HP становить $27 млрд, і це більш ніж утричі перевищує капіталізацію Xerox. Річна виручка Xerox становить близько $10 млрд. Виручка HP в минулому році дорівнювала $58 млрд, з яких майже дві третини припали на персональні комп’ютери. Проте, 71% операційного прибутку припав на підрозділ, що випускає принтери і картриджі для них.

 

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати