live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд вдруге за два дні зобов’язав НАБУ порушити кримінальне провадження стосовно керівника ДБР Романа Труби


фото: https://rubryka.com/
Солом’янський районний суд м.Києва вдруге протягом двох днів зобов’язав Національне антикорупційне бюро порушити кримінальне провадження стосовно керівника Державного бюро розслідування Романа Труби

Цього разу Трубу звинувачують в забезпеченні уникнення від кримінальної відповідальності заступника керівника Сумської місцевої прокуратури Широва В.В, про це повідомляє Еспресо.TV.

Згідно з судовою ухвалою, громадянин Гец І.В. подав до Національного антикорупційного бюро заяву про кримінальне правопорушення вчинене директором Державного бюро розслідування Романом Трубою за ч. 3 ст. 382 КК України “Невиконання судового рішення”.

В листі позивача до НАБУ йдеться про те, що "Роман Труба вчинив кримінально-карні протиправні дії з метою забезпечення уникнення кримінальної відповідальності заступника керівника Сумської місцевої прокуратури Шилова В.В., за ознаками вчинення ним злочину, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України “Службове підроблення”, чим було заблоковано у кримінальному провадженні №12018200440002828 процес повідомлення слідчим Марченко О.Ю. начальника Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Кривцова А.В. про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 382 КК України, стосовно невиконання рішення Зарічного районного суду м.Суми про надання повної копії Генерального плану міста Суми, з метою його загального оприлюднення". 

"Цей Генеральний план міста Суми, з 2012 року, всупереч закону, є неоприлюдненим, що дає змогу, з того часу, здійснювати у обласному центрі системний злочинний розподіл міських та приміських земель, постійно примушувати забудовників на надання ними великого розміру хабарів, наслідками чого стали незаконна забудова території міста та приміських територій, і відповідно, постійне кримінальне збагачення на цьому корумпованих обласних та міських чиновників" - йдеться в заяві.

Як повідомляло Еспресо.TV 7 листопада, Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро порушити інше кримінальне провадження стосовно керівника Державного бюро розслідувань Романа Труби.

 

 

Все по темі

новини партнерів

1 червня, 2020 понеділок

1 червня, 2020 понеділок

31 травня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати