live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд вдруге за два дні зобов’язав НАБУ порушити кримінальне провадження стосовно керівника ДБР Романа Труби


фото: https://rubryka.com/
Солом’янський районний суд м.Києва вдруге протягом двох днів зобов’язав Національне антикорупційне бюро порушити кримінальне провадження стосовно керівника Державного бюро розслідування Романа Труби

Цього разу Трубу звинувачують в забезпеченні уникнення від кримінальної відповідальності заступника керівника Сумської місцевої прокуратури Широва В.В, про це повідомляє Еспресо.TV.

Згідно з судовою ухвалою, громадянин Гец І.В. подав до Національного антикорупційного бюро заяву про кримінальне правопорушення вчинене директором Державного бюро розслідування Романом Трубою за ч. 3 ст. 382 КК України “Невиконання судового рішення”.

В листі позивача до НАБУ йдеться про те, що "Роман Труба вчинив кримінально-карні протиправні дії з метою забезпечення уникнення кримінальної відповідальності заступника керівника Сумської місцевої прокуратури Шилова В.В., за ознаками вчинення ним злочину, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України “Службове підроблення”, чим було заблоковано у кримінальному провадженні №12018200440002828 процес повідомлення слідчим Марченко О.Ю. начальника Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Кривцова А.В. про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 382 КК України, стосовно невиконання рішення Зарічного районного суду м.Суми про надання повної копії Генерального плану міста Суми, з метою його загального оприлюднення". 

"Цей Генеральний план міста Суми, з 2012 року, всупереч закону, є неоприлюдненим, що дає змогу, з того часу, здійснювати у обласному центрі системний злочинний розподіл міських та приміських земель, постійно примушувати забудовників на надання ними великого розміру хабарів, наслідками чого стали незаконна забудова території міста та приміських територій, і відповідно, постійне кримінальне збагачення на цьому корумпованих обласних та міських чиновників" - йдеться в заяві.

Як повідомляло Еспресо.TV 7 листопада, Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро порушити інше кримінальне провадження стосовно керівника Державного бюро розслідувань Романа Труби.

 

 

Все по темі

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати