live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Цього року в Німеччині не зможуть продати 230 млн одиниць одягу

У Німеччині вже не перший рік триває тенденція, коли знищується або викидається дедалі більше одягу. Це пояснюється тим, що на німецькому ринку споживачам пропонується набагато більше текстильних виробів, ніж вони купують

Очікується, що лише 2019 року 230 млн предметів одягу залишаться нереалізованими в німецькій роздрібній та онлайн-торгівлі. На такі обсяги вказує оприлюднене в неділю, 10 листопада 2019 року, дослідження, проведене тижневиком Welt am Sonntag, передає Еспресо.TV з посиланням на DW.

Автори дослідження спиралися на показники ринку, наведені дослідницькою фірмою Euromonitor International, згідно з якими в 2019 році на німецькому ринку моди пропонуватимуть близько 2,3 млрд одиниць одягу. За оцінками експертів галузі, до десяти відсотків з них, тобто близько 230 млн шт., залишаться непроданими в роздрібній торгівлі, попри зниження цін та інші підходи щодо реалізації у торгових точках.

Подальша доля непроданих одиниць одягу - потрапити на заводи з переробки і спалювання сміття або опинитися в магазинах секонд-хенду в країнах за межами ЄС, доводять автори дослідження.

Тим часом міністерка охорони довкілля ФРН Свенья Шульце запевнила, що федеральний уряд працює над удосконаленням законодавства для посилення боротьби зі знищенням нових товарів. Ці нововведення передбачають зокрема зобов'язання для виробників, котрі в майбутньому змушені будуть краще планувати виробництво, щоб виробляти менше надлишкових товарів. Крім того, як виробники, так і торговельні мережі мають більше орієнтуватися на фактичні потреби клієнтів, щоб уникати нагромадження на складах великої кількості непроданої продукції, каже міністерка.

новини партнерів

31 жовтня, 2020 субота

30 жовтня, 2020 п'ятниця

31 жовтня, 2020 субота

30 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати