"Зоря" перемогла "Колос" та випередила "Динамо" в УПЛ

"Зоря" перемогла "Колос" у матчі вдома з пенальті та вилученнями та випередила "Динамо" в турнірній таблиці

"Зоря" повела у рахунку на 31-й хвилині, коли пенальті реалізував Владлен Юрченко. На 55-й хвилині команда Віктора Скрипника опинилася у більшості після вилучення за повторне попередження Віталія Гавриша.

"Колос" навіть у меншості мав шанс зрівняти рахунок, однак Олександр Волков на 76-й хвилині не реалізував пенальті.

На 77-й хвилині команда з Ковалівки залишилася ще без одного гравця – був вилучений Євген Морозко.

"Зоря" скористалася чисельною перевагою у компенсований арбітром час, коли другий гол забив Владислав Кочергін.

"Зоря" перемогла "Колос" 2:0, набрала 28 очок та вийшла на друге місце в турнірній таблиці. Луганчани на 1 очко випереджають "Десну" та "Динамо", у яких по 27 пунктів. Лідирує із 37 балами "Шахтар". "Колос" із 14 очками йде восьмим.