live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Це або диверсія, або якесь божевілля", - Бірюков про доступ ДБР до стратегічного плану використання ЗСУ

Ексрадник міністра оборони Юрій Бірюков прокоментував рішення Печерського суду про надання доступу слідчим Держбюро розслідувань до документів Генерального штабу
Про це він розповів у програмі "Великий ефір Василя Зими" на Еспресо.TV.
 
"Документ, який в ухвалі суду - стратегічний план розгортання і використання ЗСУ. Це навіть не гриф "Цілком таємно", це гриф "Особливо важливо". До цього документу навіть Михайло Забродський не має повного доступу. До нього має доступ людей 10 на всю країну. В документі прописані всі найдрібніші нюанси, подробиці, деталі, як у випадку активної фази будуть застосовуватись ЗСУ" - сказав Бірюков.
 
Він зазначив, що неможливо коментувати надання доступу до документу, до якого мають доступ десяток людей в державі 
 
"Тепер якийсь суддя, в якомусь районному суді дає доступ до цього документу взагалі сторонній людині. Далі це важко коментувати, з військової точки зору, це не можливо коментувати, це навіть не маячня, це щось більш страшне та жахливе. До документу, до якого є доступ у десятка людей по всій країні, дають доступ людині, яка повинна по заяві Портнова розслідувати, чи не перевищив повноважень п'ятиий президент України (Петро Порошенко) під час планування якоїсь військової операції", - сказав Бірюков.
 
Він назвав рішення судді або диверсією, або божевіллям.
 
"От все це загалом, це не піддається здоровому аналізу. Це або диверсія, або якесь божевілля. Я не уявляю, у мене ніколи не було допуску до такої документації, але це надсекретні документи, які зберігаються в одному чи двох примірниках в дуже захищених приміщеннях", - підсумував Бірюков.
  • Сьогодні Печерський районний суд ухвалив дати допуск слідчим ДБР до стратегічного плану застосування сил оборони.
 

 

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати