live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Законопроєкт про землю відкриває шлях до того, щоб Жириновський купив "юго-восток", - Княжицький


фото: versii.if.ua
Народний депутат Микола Княжицький вважає, що законопроєкт про землю грає на руку лише олігархам та російським грошам

Про це він сказав в ефірі програми "Великий ефір Василя Зими" на Еспресо.TV.

"Я голосував червоною кнопкою. Як проводить політика "Слуга народу", головне дати закону хорошу назву. Закон не про ринок землі, бо ринок, це те, що регулюється,щось  що є захищеним державою, це є цінність і невичерпний ресурс. Держава не може віддавати це таким чином, як пропонується в законі, щоб будь-хто міг купити по 200 тис.га землі. Це шалена площа, я уже забув, скільки це Люксембургів і Андорр," - сказав Княжицький.

Він також додав, що закон не відповідає європейським стандартам.

"Це може бути в одної людині чи однієї особи, оскільки немає контролюючого органа чи регулятора, може купити 3 рази по 200 тис. Може одна особа всю Україну купити запросто, за які кошти це зроблено, нікого не цікавить, ніхто не перевіряє. Росія може купити "юго-восток" як казав Жириновський, зараз цей закон відкриває шлях до того, щоб Жириновський його купив, за копійки, тому що немає мінімальної ціни, людей можна шантажувати. Це можна купити без жодних грошей, це абсолютно не відповідає європейській практиці", - зазначив депутат.

Княжицький також висловився про купівлю землі особами з Європи.

"Коли ви ставите питання про продаж іноземцям, я не був би таким категоричним, бо в більшості європейських країн немає обмежень для ЄС. Якщо ми кажемо, що ми рухаємось до ЄС, то ми теж можемо сказати, що європейським громадяням, юридичним особам ЄС під контролем української держави в  обмежених кількостях для розвитку фермерського господарства, для того, щоб він дбав про землю, цю землю б продавали і ми б залучали європейських інвесторів, це був би тільки плюс", - додав він.

Нинішня редакція закону, на думку депутата, проти українського села 

"Цей закон дає змогу українським олігархам скупити землю і російським грошам купити землю, це проти ефективного іноземного інвестора, проти українського фермера і селянина цей закон, який називається про ринок землі", - підсумував Княжицький.

  • Народний депутат Микола Княжицький вважає, що законопроєкт Зеленського щодо ринку землі є популістським.

 

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати