Україні вдалось дотиснути збірну Естонії у Запоріжжі

Товариська зустріч між збірними України і Естонії завершилась мінімальною перемогою українців з рахунком 1:0

Збірна України пропускала 9-й тур відбору на чемпіонат Європи-2020, і змогла використати вільний час на товариську зустріч проти національної команди Естонії.

Попри активність і чималу кількість гольових моментів українським футболістам не вдалось забити у першому таймі, на "Славутич-Арені", а завдяки надійній грі в обороні, голкіпер збірної України Андрій Лунін майже не торкався м'яча. То ж перший тайм завершився у нульову нічию - 0:0.

Вже наприкінці зустрічі Роман Безус, який з'явився на футбольному полі після перерви, забив красивий гол зі штрафного, на 92-й хвилині зустрічі.

Наступний матч національна команда України проведе 17 листопада проти збірної Сербії, в рамках відбору Євро-2020. Початок о 16:00.