live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Яніна Соколова стане обличчям Ювелірного Дому

Після ребрендингу амбасадором компанії стане відома громадська діячка, телеведуча та актриса Яніна Соколова

У вітчизняного Ювелірного Дому з'явилося нове обличчя. Після ребрендингу амбасадором компанії стане відома громадська діячка, телеведуча та актриса Яніна Соколова. Вона стане уособленням саб бренду Zarina Jewel. Та рекламуватиме колекцію під назвою “Зірка”. Саме традиційна українська зірка стане символом всього бренду компанії. Яніна — це приклад рішучої, сильної, патріотичної жінки, каже засновниця ЮвелІрного Дому Наталія Нетовкіна. Тому сумнівів у співпраці з телеведучою не було жодного.

“Вона є справжнім борцем за себе, за свою родину, за нашу Україну. Ми в захопленні від того що вона робила, не дивлячись на її стан здоров'я. Вона показала, що вона справжня сильна українська жінка. І дуже важливо знати свою цінність, дуже важливо любити себе”, - каже засновник Ювелірного Дому “ZARINA” Наталія Нетовкіна.

У співпраці Ювелірного Дому та Яніни Соколової присутня і благодійна складова. Ювелірний дім запустив промокод Yanina. Всі хто ним скористається під час купівлі прикрас гарантовано отримає 5 відсотків знижки на нові колекції. Також від кожного такого продажу - 7 відсотків прибутку спрямовується на підтримку проектів Яніни Соколової, зокрема на підтримку онкохворих. А 3 відсотки від прибутку компанія буде перераховувати на створення притулку для жінок на Черкащині, які зазнали домашнього насильства.

“Цей проект є для нас місійним протягом всього року. Ми вже врятували сотні життів, збираючи кров. Ми надали перуки багатьом діткам, які нині вже тепер не з лисою головою, як я була 6 місяців тому. Ми будемо разом з “ZARINA” робити більше щасливих людей. Навіть в найтяжчі періоди їх життя, пов'язаного з онкологією”, - розповідає про плани Яніна Соколова.

Також Ювелірний Дім підтримає мультимедійний проект “Я, Ніна”. Заснований на реальному житті Яніни Соколової. Проект покликаний надихнути онкохворих людей, усвідомити цінність свого життя та почати боротися за нього.

 

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати