Футболіст "Зорі" забив диво-гол з центра поля

У товариському матчі луганської "Зорі" проти "Дніпра-1" півзахисник Артем Громов забив неймовірний гол з центра поля

Про це повідомляє youtube-канал "Дніпро-1".

У чемпіонаті України з футболу перерва, пов'язана з матчами відбіркового раунду Євро-2020, однак українські клуби не відпочивають, а проводять товариські матчі.

У спарингу між луганською "Зорею" і "Дніпром-1" був забитий красивий гол у виконанні півзахисника луганчан Артема Громова. На 26-й хвилині після подачі кутового удару від футболіста "Дніпра-1" м'яч опинився у  Громова, який пробіг до центру поля і вирішив пробити, голкіпер дніпрян був безсилий.

Зустріч завершилась з рахунком 2:2, окрім Громова за "Зорю" відзначився Дмитро Хомченовський, а за "Дніпро-1" Ігор Когут і Дмитро Коркішко.