Арахамія пояснив, що Рада не встигла зняти Яременка з посади голови комітету


фото: rbc.ua
Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сказав, що парламент не встиг зняти Богдана Яременка з поста голови комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Про це він сказав на брифінгу, передає Еспресо.TV.

"Яким чином Яременко може піти з посади голови комітету? Ми на фракції вже розглянули, прийняли рішення. Він не прийшов на фракцію, але ми прийняли рішення. Він написав заяву, передав, ми проголосували
Зараз, щоб це зробити згідно Регламенту, треба в залі проголосувати. Не було залу, ми проголосуємо, коли буде зал. Не могли, бо ми навіть закон про ДБР не встигли прийняти", - сказав Арахамія.

  • 30 жовтня у соцмережах з'явилось листування народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка під час засідання Верховної Ради з, начебто, повією.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія бачить три варіанти вирішення скандалу навколо депутата Богдана Яременка, і рішення прийме фракція.
  • "Голос”, “Батьківщина” і “ЄС” закликали звільнити Яременка з посади голови комітету Ради.
  • Народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко написав заяву про складення повноважень голови комітету Ради з питань закордонних справ.
  • Фракція "Слуга народу" на засіданні ухвалила рішення про переобрання голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Верховної Ради.

 

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати