live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

1 з 10 звільнених в Україні - випускник, що не зміг знайти роботу після закінчення вишу. Інфографіка


фото: volynnews
За даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 10% всіх безробітних українців - це студенти, які не змогли працевлаштуватися після закінчення навчання

Про це повідомив заступник міністра економіки Сергій Ніколайчук.

“І ще цифра, яка викликає занепокоєння – це 10% безробітних стають такими після закінчення вузів. Дуже високий показник, що засвідчує невідповідність навчальних програм реальним запитам ринку і необхідність трансформації вищої освіти”, - зазначив Ніколайчук за підсумками аналізу причин безробіття в Україні.

За його словами, найбільш поширена причина безробіття - звільнення за власним бажанням чи за згодою сторін.

“Мабуть, це достатньо природна причина, однак з високою ймовірністю такий спосіб використовується бізнесом для звільнення “неефективних” працівників при оптимізації діяльності або в умовах скорочення виробництва”, - прокоментував заступник міністра.

Скорочення працівників стало причиною безробіття для 21% українських безробітних. Ще 10% безробітних звільнилися у зв'язку із закінченням строку роботи.

  • Нагадаємо, напередодні у Мінфіні підрахували, що в середньому на підготовку одного студента-бюджетника держава витрачає 44,6 тисячі гривень на рік.
 

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати