"Аталанта" без Малиновського програла "Ювентусу"

У 13-му турі чемпіонату Італії "Аталанта" без дискваліфікованого українця Руслана Малиновського поступилася вдома "Ювентусу"

"Аталанта" мала шанс вийти вперед на 18-й хвилині, однак Муса Барроу не реалізував пенальті. Автором першого гола став захисник команди із Бергамо Робін Госенс, який забив на 56-й хвилині.

В середині другого тайму рахунок зрівняв форвард "Ювентуса" Гонсало Ігуаїн. На 82-й хвилині аргентинець оформив дубль. У компенсований арбітром час відзначився нападник туринців Пауло Дібала.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський пропускав матч через вилучення у попередньому турі.

"Ювентус" переміг "Аталанту" 3:1, набрав 35 очок та лідирує в чемпіонаті Італії. "Аталанта" з 22 пунктами займає шосту позицію.