"Вест Гем" із Ярмоленком програв "Тоттенгему" в дебютному матчі Моурінью

У 13-му турі чемпіонату Англії з футболу "Вест Гем", за який виступає українець Андрій Ярмоленко, поступився на своєму полі "Тоттенгему", під керівництвом нового тренера – португальця Жозе Моурінью

"Тоттенгем" впевнено розпочав матч та вже на початку другого тайму вів із розгромним рахунком. На 36-й хвилині забив Сон Хин Мін, на 43-й хвилині відзначився Лукас, а на 49-й – влучного удару завдав Гаррі Кейн.

На 73-й хвилині Мічейл Антоніо скоротив відставання "Вест Гема" в рахунку. У компенсований арбітром час ще один гол у відповідь забив Анджело Огбонна, проте врятуватися від поразки команді Маурісіо Почеттіно не вдалося.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі "Вест Гема" та був замінений на 56-й хвилині.

"Тоттенгем" у дебютному матчі Жозе Моурінью на посаді головного тренера переміг "Вест Гем" 3:1, набрав 17 очок та вийшов на шосте місце в турнірній таблиці. Команда Ярмоленка має 13 пунктів та займає 16-те місце.