У Сирії спалахнули бої між курдами та турецькою армією за місто Айн-Ісса


фото: interfax.com.ua
У Сирії курдські збройні формування намагаються зупинити наступ Туреччини на місто Айн-Ісса

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Турецькі сили і численні їхні найманці вранці провели атаки із застосуванням танків і артилерії. Атаки проведені з різних напрямків з метою захопити Айн-Іссу. Угоду про припинення вогню ще раз було порушено ЗС Туреччини", - йдеться в повідомленні на сторінці курдсько-арабського альянсу Сирійські демократичні сили (СДС) у twitter.

23 листопада ввечері в СДС повідомили, що зіткнення тривають біля міста на кількох напрямках поблизу автотраси М4.

В угрупованні зазначають, що місто Айн-Ісса розташоване поза так званою "зоною безпеки", створюваної з ініціативи Туреччини на півночі Сирії. Тому, на думку СДС, курдські формування мають повне право перебувати в місті.

У сирійській опозиції заявили, що бої тривають приблизно за 1 км від міста. Курди прагнуть зупинити просування їх противника до Айн-Ісси.

Місто перебуває в прикордонній зоні, яку Туреччина прагне очистити від курдських воєнізованих формувань. Наразі між сторонами конфлікту формально діє режим припинення вогню.

  • Нагадаємо, 11 листопада на північному сході Сирії, на підконтрольній турецьким військам території, внаслідок вибуху бомби загинули вісім людей.

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати