live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нова стратегія Східного партнерства має призвести до розширення ЄС - Ващиковський


фото: wikipedia
За тридцять років після поразки комунізму проєкт вільної, демократичної та об'єднаної Європи досі повністю не реалізований, заявив польський євродепутат Вітольд Ващиковський під час дебатів у Європейському парламенті з питань Східного партнерства

Таке переконання у середу під час пленарного засідання Європарламенту у Страсбурзі в ході обговорення перспектив Східного Партнерства ЄС висловив співголова парламентського Комітету асоціації Україна-ЄС євродепутат від Польщі Вітольд Ващиковський, повідомляє Укрінформ.

"Після 10 років програми Східного Партнерства прийшов час її заново оцінити та запропонувати нову стратегію. Лише перетворень в країнах-партнерах вже недостатньо. Нова стратегія Східного Партнерства має ґрунтуватися на принципі диференціації, який має вести до розширення – так, розширення, - ми не маємо боятися цього терміну, який є ключовим положенням європейської зовнішньої політики", - сказав євродепутат.

Він зауважив. що навіть віддалена перспектива членства в ЄС є потужним важелем для того, щоб просувати перетворення та мир у країнах Східного Сусідства.

"Перспектива членства є каталізатором для реформ. Тож, всупереч президенту (Франції - ред.) Макрону, ми маємо залишати Європу відкритою та готовою прийняти нових членів", - наголосив європейський політик.

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати