Зеленський має озвучити лідерам фракцій переговорну позицію на саміт 9 грудня, - Геращенко


фото: rada.gov.ua
Партія "Європейська солідарність" хоче почути переговорні позиції України перед самітом у Парижі 9 грудня від президента Володимира Зеленського

Про це повідомила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко на Погоджувальній раді, передає Еспресо.TV.

"Сьогодні країну і експертне середовище найбільше турбує план – чи існує він взагалі, – з яким президент Зеленський поїде на Нормандський формат у Парижі" - пояснила народна депутатка.

Геращенко наголосила, що її партія публічно звертається до президента України, щоб той зустрівся з лідерами парламентських фракцій і обговорив "червоні лінії" України, які - цитата - "неприпустимо переходити, в тому числі і в парламенті".

Також нардеп підкреслила політику власної партії, що полягає у визнанні, саме тимчасового статусу здійснення місцевого самоврядування за особливим порядком у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

"Наша політична сила ніколи не підтримає жодного законопроєкт, де буде підтверджено постійний статус особливостей місцевого самоврядування. Я хочу наголосити, що ми голосували тільки за тимчасовий статус" - додала політик.

  • Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко висловилась за створення ТСК, щодо тиску влади на правоохоронні органи.

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати