Футболіст збірної України забив переможний гол в Кубку Туреччини

Український форвард Артем Кравець забив за "Кайсеріспор" переможний гол у матчі 1/16 фіналу Кубка Туреччини

Про це повідомляє Sportarena.

Українець відзначився за "Кайсеріспор" у першому матчі 1/16 фіналу Кубка Туреччини проти "Маніси" та забив свій перший гол у нинішньому сезоні.

Кравець вийшов у стартовому складі та відіграв 72 хвилини. Після його голу на 51-й хвилині рахунок став 3:0 на користь "Кайсеріспора". Проте, "Маніса" змогла на своєму полі двічі забити у відповідь та зберегла певну інтригу перед повторним матчем.

У вересні українець переніс операцію на спині. З тих пір він лише одного разу з'явився на полі в складі своєї команди та відіграв 12 хвилин в матчі 13-го туру чемпіонату Туреччини проти "Бешикташа" (1:4).

30-річний Артем Кравець перейшов до "Кайсеріспору" у січні 2018 року і загалом забив за свою нинішню команду 12 голів в 42 матчах. За збірну України форвард зіграв 23 матчі та забив 8 голів.