Супергол Малиновського допоміг "Аталанті" перемогти у чемпіонаті Італії

Дебютний гол українського футболіста Руслана Малиновського в чемпіонаті Італії допоміг "Аталанті" перемогти "Верону"

Малиновський розпочав гру в запасі та вийшов на заміну на 28-й хвилині. Наприкінці першого тайму українець забив потужним ударом з-за меж штрафного майданчика у дев'ятку. Цей гол виявився для півзахисника першим у чемпіонаті Італії.

Рахунок у матчі на 23-й хвилині відкрила "Верона" зусиллями Самуеля Ді Карміне. На 57-й хвилині він оформив дубль та вдруге вивів "Верону" вперед.

"Аталанта" відновила рівновагу на 64-й хвилині, коли пенальті реалізував Луїс Муріель. Перемогу команді із Бергамо у компенсований арбітром час приніс Берат Дьїмсіті, коли суперник залишився у меншості.

"Аталанта" перемогла "Верону" 3:2, набрала 28 очок та займає шосте місце. "Верона" з 18 пунктами – дев'ята.