"Десна" принизила у Львові "Карпати" у матчі з 8-ма голами та вилученням

У Львові у 17-му турі чемпіонату України з футболу "Десна" перемогла "Карпати" з рахунком 6:2

"Десна" вийшла вперед вже на 3-й хвилині, коли відзначився Максим Імереков. На 16-й хвилині перевагу чернігівців збільшив Олександр Філіппов, який реалізував пенальті.

"Карпати" скоротили відставання за хвилину, коли ще один одинадцятиметровий реалізував Єгор Назарина.

На 51-й хвилині Владислав Калітвінцев забив у ворота львів'ян третій гол. А на 57-й хвилині "Карпати" залишилися у меншості через вилучення Олега Кудрика.

Попри це, господарі поля забили вдруге, коли на 64-й хвилині відзначився Олександр Бойчук.

Проте, "Десна" надалі сповна скористалася чисельною перевагою та забила ще три голи. Калітвінцев та Філіппов зробили дублі, ще один м'яч в активі Дмитра Хльобаса.

"Десна" перемогла "Карпати" 6:2, набрала 33 очка та займає третє місце. "Карпати" з 11 очками йдуть на 11-й позиції.

Чемпіонат України

17-й тур

8 грудня

"Карпати" – "Десна" 2:6

Голи: Назарина, 17 (пен.), Бойчук, 64 – Імереков, 3, Філіппов, 16, 89, Калітвінцев, 51, 80

Вилучення: Кудрик, 57 ("Карпати")