Ліга чемпіонів: "Ліверпуль" забив два голи за хвилину і переміг "Зальцбург"

У шостому турі групового раунду Ліги чемпіонів англійський "Ліверпуль" переміг австрійський "Зальцбург" з рахунком 2:0 та вийшов в 1/8 фіналу турніру

У 6-му турі групового раунду Ліги чемпіонів, в Австрії, місцевий "Зальцбург" приймав англійський "Ліверпуль", і програв супернику з рахунком 0:2.

Доля матчу вирішилась на початку другого тайму, коли спершу півзахисник Набі Кейта забив на 57-й хвилині, а вже через декілька миттєвостей, на 58-й хвилині свій момент реалізував Мохаммед Салах.

Після 6-ти турів групового раунду Ліги чемпіонів, у квартеті Е, перемогу здобув англійський "Ліверпуль", у команди Юргена Клоппа 13 очок, і вихід в 1/8 фіналу турніру з першого місця. З другої сходинки єврокубкову весну собі гарантував "Наполі", 12 пунктів. Австрійський "Зальцбург" весною зіграє в Лізі Європи, в команди третє місце і 7 очок. Бельгійський "Генк" провалив груповий раунд, завершивши свої виступи лише з одним заліковим балом.