live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Погрози депутаткам "Голосу": комітет Ради звернеться до НАЗК щодо конфлікту інтересів

Олександр Чумак
фото: thebabel
Регламентний комітет Верховної Ради звернеться до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо погроз у бік депутаток від фракції "Голос" Ольги Стефанишиної та Олександри Устінової

Про це повідомляє пресслужба партії "Голос".

Регламентний комітет парламенту ухвалив рішення звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо ситуації, яка сталася на засіданні комітету з питань здоров’я нації.

Таке рішення підтримали більшість депутатів Комітету з питань регламенту під час розгляду звернення від депутаток Ольги Стефанишиної та Олександри Устінової.

Йдеться про скандальне засідання комітету з питань здоров’я нації, коли депутаткам "Голосу" погрожували фізичною розправою за їхній законопроект 2089 про зниження цін на ліки.

"Такі випадки тиску і погроз не повинні повторитися. Бо вчора це сталося з нами, а завтра може трапитися з будь-яким іншим народним депутатом. Ані фармбізнес, ані будь-який інший бізнес не повинен тиснути на народних депутатів і просувати на засіданнях парламентських комітетів свої інтереси. І такі факти тиску та конфлікту інтересів повинні розглядати правоохоронні органи. Чекатимемо тепер на реакцію НАЗК", ― каже Стефанишина.

  • Колишній радник міністра охорони здоров'я Олександр Чумак погрожував на засіданні комітету Ради народній депутатці від фракції "Голос" Олександрі Устіновій.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати