live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Дивіться, Оркестр Сороса": угорський дипломат транслював у Twitter закрите засідання Ради ЄС

Золтан Ковач
фото: Twitter
У вівторок, 10 грудня, угорський дипломат Золтан Ковач здійснював Twitter-трансляцію із закритого засідання Ради Євросоюзу з питань порушення правових норм

Про це повідомляє DW.

Офіційний представник угорського урядувід початку засідання публікував у Twitter іронічні коментарі про події, називаючи представників Євросоюзу "оркестром Сороса".

"Дивіться, хто знову говорить - уе оркестр Сороса за участі Віри Журової (комісар ЄС з питань юстиції, споживачів і гендерної рівності - ред.), Франса Тіммерманса (віце-президент Єврокомісії - ред.) і компанії", - написав дипломат.

Представниця Фінляндії, що головує у Раді ЄС, міністр у європейських справах Тітті Туппурайнен назвала твіти Ковача "антисемітськими", попередивши, що порушення конфіденційності засідання є серйозним порушенням.

Засідання було присвячене діям парламенту Угорщини, що ухвалив у вівторок низку законопроєктів, які, на думку критиків, обмежують незалежність судів і можливість протестів у будівлі парламенту.

Один із них, який опозиція охрестила "законом намордника", дозволяє голові парламенту штрафувати та виключати із засідань депутатів, якщо вони висловлюють свій протест у будівлі парламенту.

новини партнерів

23 листопада, 2020 понеділок

23 листопада, 2020 понеділок

22 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати