live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Колеги Шеремета "обережно" оцінюють дані слідства про підозрюваних у його вбивстві

У редакції “Української правди” “обережно” поставилися до оприлюднених даних про розслідування вбивства журналіста видання Павла Шеремета

Про це йдеться в заяві, яку оприлюднила головний редактор видання Севгіль Мусаєва у Facebook.

“Ми позитивно сприймаємо той факт, що слідство триває та про цю справу не забули. Зізнаємося чесно, озвучена версія слідства нас шокувала. Зараз ми ставимося до викладеної інформації обережно”, – йдеться в заяві.

В редакції виникло кілька питань, відповідей на які не вдалося почути під час брифінгу представників слідства.

“Хто може бути замовником цього вбивства? Версія про те, що такий злочин могла самостійно організувати група волонтерів задля дестабілізації ситуації, викликає багато питань. Незрозумілими для нас залишаються мотиви замовників та виконавців. Мети, що була озвучена під час брифінгу – дестабілізації політичної ситуації в Україні – не було досягнуто. Хто був зацікавлений у дестабілізації ситуації в країні на той час? Навіщо волонтерам, що підтримували армію у складні часи, потрібна дестабілізація ситуації всередині країни? Чи слідство припускає, що група волонтерів могла діяти в інтересах Росії?”,- запитує Мусаєва-Боровик.

Видання збирається ретельно проаналізувати озвучені факти.

“Ми не хочемо, щоби у цій справі мали місце будь-які маніпуляції. Тому звертаємося до всіх: якщо вам відомі додаткові факти про людей, прізвища яких були сьогодні озвучені у якості підозрюваних, просимо надати їх нашій редакції. Ми зробимо усе можливе, аби встановити істину”, – йдеться в заяві.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати