"Динамо" зіграло внічию з "Лугано" та ганебно вилетіло з Ліги Європи

У 6-му турі групового раунду Ліги Європи київське "Динамо" не змогло переграти швейцарське "Лугано", зігравши внічию з рахунком 1:1, українці ганебно покинуло турнір

Рахунок у матчі був відкритий наприкінці першого тайму, півзахисник Марко Араторе переграв воротаря київського "Динамо" Георгія Бущана. Українці забили теж наприкінці, але вже другого тайму, на 94-й хвилині зустрічі Віктор Циганков забив гол-престижу.

Після 6-ти матчів групового раунду Ліги Європи кияни завершили турнір на третій сходинці, з 7 очками, у групі В, випередивши "Лугано", у швейцарців 3 бали. Перемогу у квартеті здобув "Мальме", у шведів 11 залікових пунктів. Данський "Копенгаген" другий, у них 9 очок.