live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Дискредитація добровольців чи просто хочуть призначити крайніх", - Киян прокоментував звинувачення його дружини у вбивстві Шеремета

Петро Киян дав коментар про підозру у вбивстві Павла Шеремета щодо своєї дружини Юлії Кузьменко

Петро Киян дав коментар про вбивство Павла Шеремета у програмі Віталія Портнікова "Політклуб", передає Еспресо.TV.

"Мене звати Киян Петро, псевдо - "Електрик", - почав волонтер.

"Я є громадянським чоловіком Юлії Кузьменко, яка на даний момент, також, наскільки я розумію з повідомлень ЗМІ , є затриманою. У нашому будинку тривають обшуки по даній справі", - коментує Киян.

Петро запевняє, що не розуміє, яке вони з дружиною можуть мати відношення до справи, яким взагалі чином можна їх з цією справою пов'язати.

Юлія Кузьменко

Він уточнив, що не є затриманим, як повідомляють деякі ЗМІ.

"Ні мене, ні мою дружину на допит не викликали, ніяких повісток, повідомлень нам не вручали. І все, що сьогодні відбувається, є для нас абсолютно дикою новиною. Ми не розуміємо, чому це відбувається з нами, і яке ми взагалі можемо мати відношення до цієї справи, тому в мене велике прохання до українців, до свідомих українців, до всіх патріотів звернути увагу на цю справу, тому що це просто крик душі", - сказав Киян.

"Дружина моя 20 років оперувала дітей, вона кардіохірург, заввідділенням. 20 років вона оперувала немовлят. Останні 6 років, починаючи з Майдану, вона є волонтером. З кожної своєї заробітної плати вона витрачала кошти на армію, на дітей, на допомогу фронту, на допомогу добровольцям і армії в цілому. І сьогодні над нами чинять якусь розправу", - розповідає волонтер.

Також Киян додає, що після спільного брифінгу президента, генпрокурора та міністра внутрішніх справ не мав ще ніяких контактів з правоохоронцями.

"Мені ніхто не телефонував, я не мав жодних контактів. Я буду завтра в Києві, буду брати юристів і радитись, я поки не розумію, що мені в цій ситуації робити, в якому правовому статусі тут знаходжуся", - додає волонтер.

Киян наголошує на несхожості своєї дружини із підозрюваною на відео: "Зверніть увагу на відео, яке вони публікують по телебаченню, і зверніть увагу на конституцію моєї дружини, на конституцію її тіла, там абсолютно різні люди!"

"Це поки будуть мої власні здогадки, які не будуть спиратися на якісь факти. Це дискредитація добровольчого руху, чи дискредитація волонтерського руху, чи взагалі просто патріотичного руху в Україні? Чи може вони просто хочуть призначити крайніх і підібрали, як вони кажуть, схожих, підібрали під відео, тих з ким можна щось зліпити", - припускає Киян.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати