Українські лікарі навмисне провокують пологи, щоб не працювати на вихідних, - Дубілет показав статистику
Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет вважає, що українські лікарі стимулюють пологи, аби вони не відбувалися у вихідні дні
Про це він написав у Facebook.
Такого висновку Дубілет дійшов під час роботи над інформацією про народжуваність.
“Якщо ви народилися після 1990 року, ймовірність народитися у вівторок на 50% вище, ніж у неділю! Про що це говорить? Як мені пояснюють експерти і молоді батьки, лікарі часто штучно стимулюють пологи так, щоб вони не відбулися у вихідні. Піки у вівторок пояснюються тим, що на цей день частіше призначають кесарів розтин”, - написав він.
Міністр додав, що будь-яке штучне стимулювання більш ранніх пологів є шкідливим для здоровʼя. «
“Судячи з усього, медичні рішення в наших пологових будинках приймають не завжди в кращих інтересах дитини, а з якихось інших міркувань”, - підкреслив Дубілет.
- Актуальне
- Важливе