"Львів" у меншості переміг "Колос" у чемпіонаті України

У 18-му турі чемпіонату України з футболу "Львів" на своєму полі у меншості переміг "Колос"

"Львів" на 13-й хвилині вивів вперед Реннан. "Колос" відігрався на 29-й хвилині зусиллями Вадима Парамонова. За 3 хвилини господарі поля знову повели у рахунку, коли Микита Татарков реалізував пенальті.

На 59-й хвилині "Львів" залишився у меншості через вилучення Богдана Сарнавського. Попри це, галичани забили ще – відзначився Альваро.

"Колос" відповів лише одним голом – у виконанні Володимира Лисенка у компенсований арбітром час.

"Львів" переміг "Колос" 3:2, набрав 15 очок та пішов на зимову перерву на 10-й позиції. "Колос" має 20 пунктів та йде шостим.

Чемпіонат України

18-й тур

14 грудня

"Львів" – "Колос" 3:2

Голи: Реннан, 13, Татарков, 32 (пен.), Альваро, 73 – Парамонов, 29, Лисенко, 90+4

Вилучення: Сарнавський, 59 ("Львів")