"Олександрія" дотиснула "Дніпро-1" у матчі з двома вилученнями та трьома пенальті

У заключному матчі 18-го туру чемпіонату України "Олександрія" перемогла "Дніпро-1" у грі із двома вилученнями та трьома одинадцятиметровими

У Олександрії події у матчі почали активно розгортатися лише наприкінці матчу, коли на 79-й хвилині у "Дніпра-1" за повторне попередження було вилучено Максима Лопирьонка. Одразу після цього Максим Третяков реалізував пенальті та вивів "Олександрію" вперед.

"Дінпро-1" забив у відповідь також з одинадцятиметрового, який на 90-й хвилині реалізував Станіслав Куліш.

У компенсований арбітром час у складі дніпрян було вилучено ще одного гравця – Олександра Назаренка. "Олександрії" перемогу ударом з пенальті приніс Третяков, який зробив дубль.

"Олександрія" перемогла "Дніпро-1" 2:1, набрала 33 очка та пішла на зимову перерву в чемпіонаті України на п'ятій позиції. "Дніпро-1" має 18 пунктів та займає восьме місце.