live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Європейські партнери застерігають нову українську владу від політичних переслідувань, - Климпуш-Цинцадзе


фото: nv.ua
19 грудня на Парламентському Комітеті асоціації Україна-ЄС депутати Європейського парламенту застерегли нову українську владу від політично вмотивованих переслідувань попередньої влади

Про це повідомила голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під час брифінгу у Стасбурзі.

Позиція європейських партнерів щодо неприпустимості політичних переслідувань зафіксована у підсумковій резолюції Парламентського Комітету асоціації України з ЄС, який ухвалений за підсумками засідання комітету у Страсбурзі.

"Нас застерігають від політично вмотивованих переслідувань. І я сподіваюся, що ми всі в Україні візьмемо до уваги ці конкретні напрацювання Парламентського Комітету асоціації України з ЄС", - пояснила Климпуш-Цинцадзе.

Вона також повідомила, що європейські партнери невдоволені законопроєктами  Зеленського у галузі судочинства, і ця позиція теж зафіксована у підсумковому документі Парламентського Комітету.

"Ми бачили незадоволення наших колег європейських парламентарів та їхню стурбованість перебігом так званої судової реформи в Україні. Чітко було зазначено схвильованість колег з різних країн Європейського Союзу щодо зменшення суддів Верховного Суду. Це також знаходить відображення у підсумковому документі", - зазначила народний депутат.

  • Нагадаємо, 19 грудня Парламентський Комітет асоціації України з ЄС у Страсбурзі засудив будівництво "Північного потоку-2"

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати