live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Більше ніяких гіфок - у Twitter припинили підтримку функції GIF-формату


фото: dw
В соцмережі пояснюють припинення підтримки функції "піклуванням" про людей з епілепсією, адже файли АPNG містять миготливі анімовані зображення

Про це повідомили на головній сторінці соцмережі Twitter розробники.

"Ми хочемо, щоб усі мали безпечний досвід користування Twitter. Анімовані файли PNG є дуже цікавими, проте вони не відповідають нашим налаштуванням щодо автовідтворення. Саме тому ми видаляємо функцію, яка їх додає до твітів", - пишуть розробники .

У компанії Twitter додали, що такий крок був зроблений для підвищення безпеки користувачів із епілепсією, адже файли АPNG містять миготливі анімовані зоображення.

Раніше у компанії заявили, що знайшли баг, який дозволяв користувачам додавати до твітів кілька анімованих файлів PNG одночасно. Попри те, що сам баг було виправлено пізніше, у соцмережі вирішили все одно видалити цю функцію повністю.

Новина уже здійняла хвилю протестів користувачів: юзери стверджують, що видалення гіфок, які використовувались, як аргумент в політичних суперечках є нічим іншим, як наступом на свободу слова.

  • Нагадаємо, 27 листопада стало відомо, що Twitter почне видаляти неактивні профілі у соцмережі, в які не заходили протягом шести місяців і більше

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати