"Вест Гем" Ярмоленка втратив очки у матчі чемпіонату Англії проти "Крістал Пеласа"

У матчі 19-го туру чемпіонату Англії з футболу "Вест Гем" програв "Крістал Пеласу" з рахунком 1:2

Рахунок у матчі відкрив півзахисник "Вест Гему"  Роберт Снодграсс, на 57-й хвилині після передачі Мічейла Антоніо шотландець пробив ворота Вісенте Гвайти.

Вже за 11 хвилин сенегальський хавбек Шейху Куяте відновив нічию у зустрічі, забивши у ворота іспанського голкіпера Вісенте Хіменеса.

Крапку у матчі поставив ганський нападник Джордан Аю, який на 90-й хвилині вивів "Крістал Пелас" вперед.

Після 19-ти матчів у турнірні таблиці чемпіонату Англії "Вест Гем" йде на 17-й сходинці, в активі лондонського клубу 19 очок. "Крістал Пелас" знаходиться на 8-му місці, у них 26 залікових балів.

Півзахисник "Вест Гему" Андрій Ярмоленко пропустив матч через травму стегна.