"Ліверпуль" знищив "Лестер" у чемпіонаті Англії

У 19-му турі чемпіонату Англії з футболу "Ліверпуль" познущався в гостях з "Лестера", розгромивши суперника з рахунком 4:0

Рахунок у матчі був відкритий наприкінці першого тайму, бразильський нападник "Ліверпуля" Роберто Фірміно на 41-й хвилині переправив головою м'яч у сітку воріт Каспера Шмейхеля.

70-ті хвилини у виконанні "Ліверпуля" стали вирішальними у матчі. Спершу Джеймс Мілнер реалізував пенальті на 71-й хвилині. А за 3 хвилини Фірміно оформив дубль, забивши свій другий м'яч. На 78-й хвилині фланговий захисник Трент Александер-Арнольд зробив рахунок непристойним, додавши до своїх двох результативних передач ще й забитий гол.

Після 18-ти матчів "Ліверпуль" впевнено лідирує в турнірній таблиці АПЛ, у команди Юргена Клоппа 50 очок. Другим йде скривджений "Лестер", у активі "лисиць" 38 залікових балів за 19 матчів.