"Ювентус" повернув собі лідерство у чемпіонаті Італії

У матчі 19-го туру чемпіонату Італії з футболу туринський "Ювентус" переміг столичну "Рому" з рахунком 2:1, і повернув собі першу сходинку у турнірній таблиці

Рахунок у матчі був відкритий ще на початку зустрічі, на 3-й хвилині аргентинець Пауло Дібала виконав штрафний удар, в результаті чого м'яч перелетів повз всіх гравців "Роми" і опинився в ногах Меріха Демірала, турецький захисник холоднокровно пробив, і вивів "Ювентус" вперед.

На 10-й хвилині туринці подвоїли рахунок, португальська зірка Кріштіану Роналду реалізував пенальті, який заробив Пауло Дібала.

Футболісти "Роми" змогли забити лише всередині другого тайму, лівий захисник "Юве" Алекс Сандро зіграв рукою у штрафному майданчику, тим самим дав можливість футболістам "Роми" забити гол з одинадцятиметрової точки. Пенальті на 68-й хвилині реалізував аргентинець Дієго Перотті.