live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Справа ексберкутівців: у суді заявили, що можуть повідомити про втручання в роботу з боку прокуратури

У Святошинському райсуді розглядають можливість повідомити про втручання в роботу суду з боку Генпрокуратури

Про це повідомив суддя Сергій Дячук, передає Тиждень.

"Напередодні нового року з українських ЗМІ суд дізнався, що Генпрокуратура зробила заяву про роботу нашого суду присяжних, а саме про те, що після зміни запобіжного заходу підозрювані (екс-беркутівці -ред.) будуть з'являтися на судові засідання. Також ГПУ заявила, що якщо цього не відбудеться, Святошинський райсуд прийме рішення про їх розшук і продовжить свою роботу у форматі заочного провадження", - заявив Дячук.

Він додав, що обурений, що Генпрокуратура, яка є стороною процесу у справі про розстріли на Інститутській, "дозволяє собі вказувати, як має діяти суд".

"Такого права (давати суду вказівки - ред.) не мають жодні посадовці... З огляду на заяви Генпрокуратури, у стороннього спостерігача може виникнути враження, що суд - це структурний підрозділ ГПУ", - додав Дячук

Він також зауважив, що з розумінням ставиться до того, що Генпрокуратура мала давати пояснення, пов'язані зі справою про розстріли на Інститутській. проте, на думку Дячука, Генпрокуратурі "доцільно було б коментувати дії працівників прокуратури, і не казати, що повинен робити суд".

"Зважаючи на все це, зважаючи, що наш судовий процес ще не завершено, на вимогу закону суд присяжних розгляне можливість повідомлення про втручання в роботу суду" - повідомив Дячук і вкотре наголосив, що Святошинський райсуд досі жодним чином не повідомлений про те, що сталося.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати