live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Справа "Хізб ут-Тахрір": Денісова заявила про погіршення здоров'я утримуваного в РФ політв'язня Джаппарова

У політичного в'язня Айдера Джаппарова, якого тримають у СІЗО в окупованому Криму, через ненадання медичної допомоги утворилася пухлина

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

"У незаконно затриманого кримського татарина з'явилася пухлина на нижній щелепі під правим восьмим нижнім зубом, яка переходить у гортань. Через що він не може відкривати рота та ковтати. Внаслідок ненадання медичної допомоги у громадянина України є скарги на постійний сильний зубний та головний біль", - написала Денісова.

Вона зазначила, що те, що сталося, суперечить нормам ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основних свобод та п. 22 Мінімальних стандартних правил поводження з ув'язненими від 30 серпня 1955 року, схвалених Економічною і соціальною радою ООН.

"Звертаюся до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою терміново вжити заходів для відновлення прав Айдера Джаппарова – провести повне медичне обстеження та надати кваліфіковану медичну допомогу", - наголосила Денісова.

Айдера Джаппарова російські силовики затримали 10 червня 2019 року у справі про організацію "Хізб ут-Тахрір", яку вважають у РФ терористичною.

 

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати