live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У кращих традиціях UFC: Беленюк відреагував на бійку українських та грузинських борців у Туреччині


фото: viva.ua
Чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк розкритикував українських та грузинських борців за масову бійку на турнірі в Туреччині

Про це Беленюк написав у Instagram.

Таким чином дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби відреагував на інцидент на міжнародному турнірі у Стамбулі, де 12 січня сталася масова бійка за участю українських та грузинських спортсменів, яка розпочалася через конфлікт представника нашої команди Хасана Закарієва із суперником.

"Відбулася масова бійка на турнірі Yasar Dogu в Туреччині, за участю українського і грузинського борців! Так ось, у мене не стільки питання до спортсменів, які не стримали емоцій і почали бити один одного в кращих традиціях UFC (молоді, гарячі, не завжди темперамент і бажання перемогти за всяку ціну вдається приборкати на догоду здоровому глузду), скільки питання до секундантів, які не тільки не стали рознімати спортсменів, а самі кинулися в рукопашну", - написав Беленюк.

За словами спортсмена, який є народним депутатом, подібна поведінка негативно відбивається на іміджі виду спорту загалом.

"Секундант – це, як правило, тренер, або старший товариш, який повинен підказувати своєму спортсмену, контролюючи ситуацію холодною головою, враховуючи, що знаходиться поза сутичкою і може тверезо реагувати на те, що відбувається. На жаль, тут ми такого не спостерігаємо, а подібні речі негативно позначаються на іміджі нашого виду спорту! Давайте намагатися тримати себе в руках", - закликав Беленюк.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вчера состоялась массовая драка на турнире “Yasar Dogu” в Турции, при участии украинского и грузинского борцов! Так вот, у меня не столько вопрос к спортсменам, которые не сдержали эмоций и начали быть друг друга в лучших традициях UFC (молодые, горячие, не всегда темперамент и желание победить любой ценой удаётся укротить в угоду здравому смыслу), сколько вопрос к секундантам, которые не только не стали разнимать спортсменов, а сами бросились в рукопашную... Секундант - это, как правило, тренер, либо старший товарищ, который должен подсказывать своему спортсмену, контролируя ситуацию холодной головой, учитывая, что находится вне схватки и может трезво реагировать на происходящее.. Увы.. здесь мы такого не наблюдаем, а подобные вещи негативно сказываются на имидже нашего вида спорта! Давайте стараться держать себя в руках ;) #всемспорт

Публикация от Beleniuk Zhan (@zhanbeleniuk)

 

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати