live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"І де гроші?": Малюська відчитувався перед дружиною через новорічну зарплату


фото: pravda.ua
Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що висока зарплата чиновників – це професійна необхідність

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Учора роздратованій дружині на запитання "І де гроші?" довелося пояснювати, що інфографіка маніпулятивна, 226 тис. не отримував і цифру треба зменшувати на розмір податків та враховувати, що це надбавка сплачена у різні дні одразу за кілька місяців роботи. А загалом зарплата дійсно була малою і раніше казав правду. Єдине, що радує у цій ситуації, це що нарешті зможу нормально поговорити з мамою, бо останні кілька місяці наші розмови зводились до виправдовувань після тез "негайно пиши заяву і йди з цієї дурної роботи", "натягни шапку поглибше, сядь у тролейбус і послухай, що про вас розповідають, воно тобі треба за 16 тисяч?", - розповів Малюська.

В грудні 2019 року міністру нарахували 226 тис. грн: з них посадовий оклад - 16 000 грн, надбавка за інтенсивність праці - 16 000 грн, надбавка як експерту з питань таємниць - 3 200 грн, індексація - 761 грн, премія за жовтень 2019 року - 56 000 грн, премія за листопад 2019 року - 67 200 грнь, премія за грудень 2019 року - 67 200 грн.

Після виплати всіх податків і зборів міністр отримав 182 220 гривень.

Сам Малюська відреагував 15 січня на суспільний резонанс навколо інформації про його виплату в Facebook.

За словами міністра, висока зарплата чиновників – це професійна необхідність і саме так ми зможемо подолати корупцію.

Малюська пише, що іноді може дізнатися про термінове відрядження за кордон за кілька годин до відльоту. У такому випадку летіти доведеться за власний кошт. Міністр додав, що кошти можуть компенсувати, якщо пощастить.

"Потрапляння на політичну посаду (як от моя) робить з людини politically exposed person (політичного діяча), і її протягом кількох років після звільнення не візьме на роботу жодна пристойна міжнародна компанія чи організація", - додав міністр.

Він зазначив, що історії про високі зарплати у Мін’юсті продовжуватимуться, бо там найматимуть топових юристів. Малюська вважає, що це зекономить кошти міністерства, адже наразі вони вимушені багато витрачати на аутсорс вітчизняних та іноземних адвокатів.

 

новини партнерів

27 лютого, 2020 четвер

27 лютого, 2020 четвер

26 лютого, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати